Jakiego typu warto robić gdy mamy trochę wolnego? Bez wątpienia musimy spędzić ten czas w sposób aktywny. Pozostaje pytanie: jak?

przez | 10 lipca 2021
Długi weekend to w Polsce oczekiwany moment na relaks.Mnóstwo pracowników biorąc jeden lub dwa dni urlopu może wypoczywać nawet tydzień. Tak naprawdę dłuższy weekend wypada wiosną lub latem dlatego warto wykorzystać miłą sposobność do wypoczynku.

ognisko

Autor: cuatrok77
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie najlepiej jest spędzić te wolne dni w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Warto również rozpatrzyć alternatywę dla grilla i domowego leniuchowania? Mamy wiele okazji spożytkowania wolnych dni, bez wątpienia wybierz formę dogodną dla Twojego wieku, kondycji fizycznej czy zasobności portfela. Jedną z ciekawych propozycji jest spływ kajakiem. Naturalnie to propozycja dla osób lubiących sporty wodne. Podróż taka może trwać kilka dni. Wybierz zachwycające miejsce, z dala od miasta, żeby zaczerpnąć nowej energii do pracy i zrelaksować się. Bez wątpienia wieczorem powinno się przygotować ognisko i relaksować się przy kiełbaskach i pieczonych ziemniakach w miłym gronie. Najlepiej jest na taką podróż zorganizować się w znaczniejszej grupie znajomych. Amatorzy kajaków mają szansę odpoczywać na Mazurach lub ziemi świętokrzyskiej – zobacz jak inni spędzają czas poza domem.

wspinaczka

Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com

A może warto zainteresować się wspinaczką. Masz niepowtarzalną okazję zacząć treningi już wcześniej na doskonale do tego przystosowanych ściankach.Bez wątpienia wspinaczka po skałkach odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Sztuczne ścianki mogą znaleźć się w każdym większym mieście Polski.

Natomiast ciekawe miejsca do wspinaczki skalnej to np. Sudety (na przykład Rudawy Janowickie) czy Tatry.
Dla pracowników, którym brak na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu, przykładowo na lotnisku w Chrcynnie koło Warszawy czy Rudnikach blisko Częstochowy. Naturalnie będzie wymagać to nieco odwagi, ale przeżycia są niezapomniane.Także loty paralotnią mogą przynosić warte zapamiętania doznania.

Równie ekscytujące artykuły są opublikowane w podobnym serwisie. Jeśli masz ochotę je zgłębić – zobacz pod linkiem (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/plecaki/salewa), który jest tutaj!

Związane są one z zachwycającymi widokami oraz uczuciem wolności. Zazwyczaj loty paralotnią są organizowane nad jeziorami lub nad morzem. Dla osób, którym brak na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu. Przeżyj coś więcej i wyjdź z domu –
spędź czas poza domem z nami.