Myślisz nad prezentem dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

przez | 10 lipca 2021
Przy okazji świąt lub urodzin naszego taty, brata bądź partnera, zawsze zastanawiamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy wręczać następnego krawata, kubka lub śmiesznej koszulki, gdyż to stereotypowe podarunki, jakich nie możesz znowu podarować bardzo bliskiej ci osobie. Poszukujesz czegoś wyjątkowego, a tym niezwykłym upominkiem mogą być perfumy. Jeżeli do tej pory bałaś się kupować zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, musisz pozbyć się tych obaw, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak sądziłaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed pojechaniem na zakupy warto jest poznać kilka ważnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, które dodają energii i są niebywale pozytywne.

Ten artykuł jest niezwykle pasjonujący, jednak bez ociągania przeczytaj także ten opublikowany tutaj (https://www.vincent.pl/maszyny-pakujace/foliarki-owijarki-poziome/) w innym miejscu post – on również jest godny uwagi.

Możesz je poczuć w paco rabanne 1 million męskie. Aromat mandarynki jest pomieszany tutaj z ostrymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający oraz niesłychanie kokieteryjny zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach dla mężczyzn nie występują za często, jednak można się z nimi spotkać. Dużo popularniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a równocześnie dosyć ciężkie, zatem nie nadają się na wszystkie okazje. Zapachy drzewne natomiast są wyjątkowo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Trzeba pamiętać o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślin – zobacz. Jak już zapoznałeś się z typami zapachów, powinieneś wiedzieć o kluczowej regule – perfumy dla panów muszą być subtelne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

fascynujące, zatem powąchaj choć parę propozycji, by zdecydować się na zapach, który najbardziej ci się spodoba.

Jeśli zaintrygowały Cię treści w tym tekście, to doczytaj tu (https://www.pokazy.net/teatr-ognia-zielona-gora) następne opisy na nowej witrynie, która jest pod poniższym linkiem.

Dobrze też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, które stosuje co dzień, gdyż ich woń musi harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odróżniać się od niej. Jeśli w takim razie szukasz wyjątkowych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii oraz zdecyduj się na zapach, jakie cię uwiedzie. Szczególnie godny uwagi jest na przykład Comme Des Garcos, obok którego żadna kobieta nie przejdzie bez zaciekawienia. Nie obawiaj się, że nie trafisz w gusta bliskiego ci pana, gdyż każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go wykorzystać, choćby na weekendową imprezę z przyjaciółmi lub wspólną kolację.